Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

Czym jest lipoliza iniekcyjna i kiedy warto się na nią zdecydować?

0

Niechciane fałdki na brzuchu, pod pośladkami, czy w okolicach pach spędzają sen z powiek niejednej kobiecie. Kreowany w mediach, a tym samym często głęboko zakorzeniony w umysłach, obraz idealnej sylwetki wymaga płaskiego brzucha, krągłych pośladków i minimalnej ilości tłuszczu. Nie każdy ma jednak czas i możliwości, trzymać się ściśle określonej diety, a przy tym co najmniej trzy razy w tygodniu wygospodarować parę godzin na wizytę na siłowni. Co zrobić, aby uzyskać zadowalającą figurę bez konieczności ograniczenia czasu spędzanego z rodziną? Jak zrzucić zbędne kilogramy, a jednocześnie nie chodzić głodnym? Odpowiedź jest dziecinnie prosta. Jeżeli chcesz pozbyć się nadmiernych krągłości, zdecyduj się na lipolizę iniekcyjną.

Lipoliza iniekcyjna – podstawowe informacje, czyli co musisz o niej wiedzieć

Już na wstępie warto podkreślić, że lipoliza iniekcyjna to zabieg bezinwazyjny, czyli taki który odbywa się bezoperacyjnie. To ogromna zaleta, szczególnie jeżeli masz obawy dotyczące okresu rekonwalescencji, albo po prostu nie chcesz zafundować swojemu ciału zbyt dużej ingerencji.Sam proces lipolizy iniekcyjnej polega na rozpuszczeniu nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, znajdującej się we wskazanym przez Ciebie miejscu. Dokonuje się tego przy użyciu specjalnych preparatów zawierających fosfatydylocholiny. W naszej ofercie znajdziesz produkt o nazwie RevitalCelluform, służący właśnie do tego typu zabiegów. W jego składzie występują nie tylko wspomniane wcześniej substancje rozpuszczające tłuszcz, ale również szereg minerałów, a także witaminę PP. Tak skonstruowana kompozycja pozwoli Ci nie tylko pozbyć się niechcianych fałdek, ale także obniżyć poziom szkodliwego cholesterolu i poprawić mikrocyrkulację krwi. Warto dodać, że dzięki naszemu produktowi przeznaczonemu do lipolizy iniekcyjnej, zażegnasz problem nadmiernie gromadzącej się w organizmie wody.

Wracając do meritum, lipolizę iniekcyjnąprzeprowadza się poprzez wstrzyknięcie w daną partię ciała odpowiedniej ilości preparatu. Dokonuje się tego przy znieczuleniu miejscowym, a czas trwania nie przekracza godziny. Wprowadzony do organizmu roztwór fosfatydylocholiny niszczy komórki tłuszczowe, które następnie trafiają do wątroby, aby na koniec opuścić organizm. Sam proces lipodestrukcji (czyli właśnie usuwania komórek tłuszczowych) odbywa się bezboleśnie. Jedyny dyskomfort jaki możesz odczuwać po lipolizie iniekcyjnej, to zaczerwienienie i opuchlizna w miejscu dokonania wkłucia. Jeden i drugi skutek uboczny utrzymują się maksymalnie przez dwa tygodnie, choć są to rzadkie przypadki. Najczęściej już po paru dniach nie widać żadnych śladów, szczególnie jeżeli po zabiegu zdecydujesz się na masaż limfatyczny.

Lipoliza iniekcyjna to nie to samo co liposukcja!

Częstym błędem popełnianym przez wiele kobiet, jest przekonanie, że lipoliza iniekcyjna i liposukcja to w gruncie rzeczy jedno i to samo. Nic bardziej mylnego! Decydując się na liposukcję, podejmujesz zdecydowanie większe ryzyko, które zawsze towarzyszy operacji. Na tym właśnie opiera się podstawowa różnica między opisywanymi sposobami usunięcia tkanki tłuszczowej. Liposukcja jest przede wszystkimzabiegiem inwazyjnym, ponieważ polega na odsysaniu nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, co wymaga dużej ingerencji w ciało człowieka. W przeciwieństwie do lipolizy iniekcyjnej, nie przeprowadza się jej w gabinetach kosmetycznych tylko na stołach operacyjnych. Podejmujący się zadania chirurg, najpierw podaje Ci środek znieczulający z głęboką sedacją, albo wprowadza w stan narkozy. Następnie dokonuje serii nakłuć, przez które dostaje się do wskazanego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Później przy wykorzystaniu kaniuli, stopniowo ją rozbija i odsącza. Całość zabiegu może trwać nawet ponad sześć godzin!Oczywiście uzyskane efekty są natychmiastowe, podczas gdy w przypadku lipolizy iniekcyjnej pojawiają się dopiero po parunastu dniach. Niestety wraz ze wzrostem korzyści rośnie również ryzyko. Nieprawidłowo przeprowadzonyzabieg niekiedy prowadzi do widocznych zniekształceń skóry. Co ciekawe nawet perfekcyjnie wykonana liposukcja, jak zresztą każda inna operacja, wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Najczęściej powrót do zdrowia jest bolesny.

Kto powinien sięgnąć po takie rozwiązanie?

Lipoliza iniekcyjna to zabieg skierowany dla osób szczupłych, mających kompleksy wynikające z niewielkiej ilości nadmiernej tkanki tłuszczowej. Tak zwane „chomicze” policzki, „byczy” kark, delikatnie zaokrąglony brzuch, podwójny podbródek to problemy, którym podoła. Nie przyniesienatomiast oczekiwanych efektów w przypadku chęci pozbycia się dużej nadwagi. Kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny decydować się na lipolizę iniekcyjną, podobnie jak osoby cierpiące na cukrzycę, padaczkę, przewlekłe stany zapalne oraz wszelkie choroby immunologiczne.

Pamiętaj, że lipoliza iniekcyjna to jeden ze sposobów modelowania sylwetki, nie odchudzania, dlatego nie pozbędziesz się dzięki niej znacznej ilości dodatkowych kilogramów. Stanowi za to świetny sposób na bezinwazyjne, a co za tym idzie, pozbawione ryzyka, osiągnięcie wymarzonego wyglądu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl