Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

Jak się pozbyć podbródka? 

0

Problem z podwójnym podbródkiem może dotknąć każdego. Niezależnie od wieku, płci oraz trybu prowadzenia życia. Jest to po prostu skupisko komórek tłuszczowych, nierzadko spowodowane nadmiarem tkanki tłuszczowej w ciele, a także uwarunkowaniami genetycznymi. Jest kilka sposobów na to jak się pozbyć podbródka. Oprócz wszelkich ćwiczeń i restrykcyjnych diet warto rozważyć rozwiązania medycyny estetycznej, które są znane ze swojej skuteczności. W poniższym zestawieniu znajdziesz kilka sprawdzonych i dość nieinwazyjnych sposobów, na pozbycie się tego uciążliwego problemu.  

Jak się pozbyć podbródka przy użyciu nici wchłanialnych 

Ten praktycznie bezbolesny zabieg przynosi niesamowite efekty. Jest bezpieczny dla bardzo wrażliwych alergików, ponieważ nici nie powodują żadnych reakcji uczuleniowych. Cały proces trwa około pół godziny. Efekty zauważalne są już po dziesięciu dniach, nici rozpuszczają się po mniej więcej dwóch latach, ale pomimo tego skóra nie wróci do dawnego stanu, dzięki temu zabiegowi pozostaje sprężysta i uniesiona.  Nici wchłanialne to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą jak się pozbyć podbródka. Dzięki nim ominiesz niepotrzebne i stresujące operacje chirurgiczne. 

Lipoliza iniekcyjna 

Sposób ten również jest bezinwazyjny, może być wykonywany w sposób wachlarzowy lub punktowy. Różnią się one ilością zastrzyków i sposób dobierany jest w zależności od problemu pacjenta. Tłuszcz z podbródka usuwany jest przy pomocy wstrzyknięcia preparatu w tkankę, który rozbija go chemicznie. Usunięcie komórek tłuszczowych zajmuje zazwyczaj około miesiąca. Oprócz tego dzięki temu zabiegowi skóra zostanie nawilżona, odżywiona oraz poprawi się jej jędrność i elastyczność. Jest to skuteczna i przetestowana metoda na redukcje tkanki tłuszczowej nadmiernie zgromadzonej w niektórych częściach ciała. Jeśli uważasz, że ta metoda jest najlepsza na to jak się pozbyć podbródka, to z pewnością powinieneś ją rozważyć.  

Dzięki powyżej wymienionym metodom na pewno już wiesz co zrobić, aby wyszczuplić swoją szyję oraz owal twarzy. Co za tym idzie, na pewno nie jest dla ciebie zagadką jak się pozbyć podbródka. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej w prosty sposób możesz usunąć wiele mankamentów swojego ciała bez konieczności trafienia na stół operacyjny. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które boją się skalpela. Chcąc sprawić, aby zastrzyki były całkowicie bezbolesne, na miejsce nakłucia można wcześniej zastosować maść znieczulającą, dzięki temu zabieg będzie czystą przyjemnością. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl