Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

Lipoliza, czyli sposób na tłuszcz pod pachami

0

Szczególnie w okresie letnim, gdy na ulicach królują topy, koszulki na ramiączkach i tym podobne, kobiety z tłuszczem pod pachami tracą pewność siebie. Nadmierne wałeczki zdają się być widoczne z kilometra. Problem ten dotyka zarówno osoby otyłe, jak i szczupłe. Jak się go pozbyć?

Lipoliza iniekcyjna

Pierwszym sposobem na pozbycie się tłuszczu pod pachami jest zastosowanie lipolizy iniekcyjnej. Polega ona na rozbiciu tkanki tłuszczowej znajdującej się pod pachami. Dzieje się tak na skutek wstrzyknięcia odpowiedniej substancji do wnętrza komórek tłuszczowych. W ten sposób dochodzi do rozpadu trójglicerydów. Zabieg ten można stosować również na innych partiach ciała. 

Liczba zabiegów zależna jest od ilości tkanki tłuszczowej. Zazwyczaj przeprowadza się około trzy do czterech spotkań. Poszczególne lipolizy iniekcyjne dokonywane są w odstępach mniej więcej czterech tygodni. Pierwsze efekty widoczne są już po drugim zabiegu.

Lipoliza laserowa

Celem wymodelowania sylwetki, pozbycia się tłuszczu znajdującego się pod pachami, bądź innymi partiami ciała, można dokonać lipolizy laserowej. Zabieg ten polega na wprowadzeniu do organizmu, przy pomocy maksymalnie dwumilimetrowego nacięcia, sondy laserowej. Wspomniana sonda, na skutek działania wiązki lasera, rozpuszcza znajdującą się pod skórą warstwę tkanki tłuszczowej. Następnie lekarz przystępuje do odessania nadmiaru tłuszczu. 

Wiązka laserowa nie tylko rozbija tkankę tłuszczową, ale również pobudza do działania włókna kolagenowe, które pod wpływem ciepła skracają się. Efekt? Zdecydowanie mocniej naciągnięta i ujędrniona skóra. 

Lipolizę laserowa przeprowadza się pod wpływem miejscowego znieczulenia. Już przy pierwszej wizycie widoczne można pozbyć się niechcianego tłuszczu pod pachami.

Lipoliza ultradźwiękowa

Ostatnia opisywana metoda usunięcia tłuszczu pod pachami to przeprowadzenie lipolizy ultradźwiękowej. Jej największą zaletą jest to, że nie narusza skóry, więc jest nieinwazyjna. 

Jak to działa? Podobnie jak w przypadku wiązki laserowej, tkanka tłuszczowa zostaje rozbita. Przy czym w przypadku tej metody, rozbicie następuje na skutek działania energii ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości. Uwolniony w ten sposób tłuszcz zostaje naturalnie usunięty z organizmu poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny.

Lipolizę ultradźwiękową wykonuje się parokrotnie. Ilość zabiegów zależna jest od indywidualnych uwarunkowań.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl