Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

Aesthetic Dermal to firma specjalizująca się w opracowywaniu urządzeń medycznych oraz profesjonalnych produktów kosmetycznych, takich jak Desinfilrtal oraz wiele innych. W oparciu o prowadzone badania marka przygotowuje zarówno proste, jak i złożone preparaty, przeznaczone do różnorodnego zastosowania. Desinfiltral to hialuronidaza przeznaczona do korekty nadmiaru kwasu hialuronowego, jaki może powstać m.in. przez nieodpowiednio dobrane wypełniacze zmarszczek. Ponadto, hialuronidaza to ampułki, które stosuje się także w celu redukcji cellulitu.

Aesthetic Dermal - profesjonalne produkty kosmetyczne

Hialuronidaza wykazuje działanie oparte o rozpuszczanie kwasu hialuronowego czy rozkładanie lub rozbijanie tkanki łącznej, w zależności od metody zastosowania. Desinfiltral, czyli hialuronidaza zamknięta w ampułkach to proszek, z którego przygotowuje się roztwór do iniekcji. Podaje się ją iniekcyjnie w miejscu nagromadzenia kwasu hialuronowego. Preparat przygotowany przez Aesthetic Dermal, tak samo, jak inne preparaty powstałe w oparciu o hialuronidazę mogą powodować reakcje alergiczne. Z uwagi na fakt, że jest ona składnikiem jadu pszczół, hialuronidaza może wywoływać skutki uboczne, dlatego przed podaniem preparatu pochodzącego nawet od zaufanego producenta, należy przeprowadzić wywiad z pacjentem oraz próbę uczuleniową.
W naszej hurtowni dostępna jest hialuronidaza w atrakcyjnej cenie, pochodząca od renomowanego producenta, dla którego jakość każdego preparatu to priorytet. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl