Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

Innowacyjne rozwiązania opracowywane dla osiągnięcia piękna to coś, czym kieruje się marka Promoitalia tworząc preparaty, takie jak Celluform czy PQ-AGE. Zaawansowane technologie, jakie wykorzystuje firma pozwalają jej przygotowywać profesjonalne substancje przeznaczone do wykonywania różnorodnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Wykorzystując najnowsze trendy, firma opracowuje produkty odpowiednie do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Wśród nich znajdują się preparaty wykorzystywane do zabiegów mających na celu m.in. poprawę elastyczności i napięcia skóry, rozjaśnienie przebarwień oraz cieni pod oczami, wygładzenie zmarszczek, wyszczuplenie poszczególnych partii ciała.

Celluform od Promoitalia - innowacyjne rozwiązanie i zaawansowana technologia

Jednym z popularnych produktów Promoitalia jest Celluform Plus - ampułki do lipolizy iniekcyjnej, zawierające roztwór umożliwiający redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej m.in. w okolicach podbródka. Revital Celluform to preparat, który dodatkowo wspomaga redukcję cellulitu, z kolei PQ-AGE to peeling liftingujący, zapewniający natychmiastowy efekt napiętej skóry - umożliwia skuteczną regenerację za pomocą nieinwazyjnej metody.
Wykorzystując nowoczesne i profesjonalne rozwiązania, firma stworzyła także inne preparaty, które podobnie jak Revital Celluform czy Celluform dostępne są w naszej hurtowni w konkurencyjnej cenie. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dla swoich pacjentów sprawdzone rozwiązania zaufanej marki.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl