Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

Poznaj gamę produktów Prostrolane

0

Poznaj gamę produktów Prostrolane.

Jeżeli oczekujesz pewnych rezultatów - postaw na gamę produktów Prostrolane. Stymulacja komórek jeszcze nigdy nie była tak skuteczna, a sama mezoterapia koreańskimi Produktami Prostrolane potrafi zdziałać cuda.

W skład tej super-serii produktów wchodzą preparaty do mezoterapii (redukujący przebarwienia Prostrolane Blanc-B), miejscowej stymulacji skóry (dającej efekt wypełniacza - Prostrolane Natural-B) oraz redukcji tkanki tłuszczowej (Prostrolane Inner-B oraz Prostrolane Inner B -Se).

Co w tych produktach jest takiego nowatorskiego?

Przede wszystkim długie uwalnianie cząsteczek aktywnych - produkt uwalnia się 2 tygodnie, dzięki czemu zapewnia długotrwałą stymulację po miejscowym podaniu. Sprawia to że efekt zabiegu nie będzie efektem  tzw. „jednego strzału” czyli szybki i krótkotrwały, a będzie narastał stopniowo. Skóra po podaniu produktów gamy Prostrolane będzie zyskiwać na „jakości” z tygodnia na tydzień…

W przypadku problemów z przebarwieniami u pacjentów, którzy mają tendencję do ich powstawania - doskonale sprawdzi się Prostolane Blanc B. Jest to produkt do mezoterapii igłowej, który w swym składzie zawiera cząsteczki hamujące wytwarzanie melaniny oraz blokujące jej transport. W efekcie istniejące przebarwienia zostają rozjaśnione, a skóra zabezpieczona jest przed powstawaniem nowych niedoskonałości. Jeśli pamiętacie młodszym bratem Prostrolane Blanc B jest Dermaheal SB wykorzystywany przy tych samych wskazaniach. Istnieje jednak jedna ważna różnica  (z perspektywy pacjenta) pomiędzy tymi dwoma preparatami. Otóż mezoterapia Prostrolane Blanc B nie jest bolesna (nie szczypie) jak to było w przypadku zastosowania Dermaheal SB. Dodatkowo jest pakowany w ampułkostrzykawki. Sama jego konsystencja również jest inna, bowiem Prostrolane BLanc B jest produktem bardziej gęstym, jednak przechodzi bez większego problemu przez igłę 31G, nie wypływając przy tym wstecznie podczas podawania.

Prostrolane Blanc B jest świetnym zabiegiem mezoterapii w okresie przed i powakacyjnym, kiedy chcemy wyrównać koloryt skóry, nawilżyć ją oraz działać przeciwzmarszczkowo.

Dystrybucja produktów Prostrolane na Polskim rynku - Antiaging Institute

Gama Prostrolane, której dystrybutorem w Polsce jest Antiaging Institute daje duże możliwości zabiegowe u młodych pacjentów (po 20 roku życia). Przykładem takiego produktu jest niezastąpiony Prostrolane Natural-B. Ten podany kilkukrotnie, podskórnie preparat będzie na tyle silnie stymulował skórę w danej okolicy, że bruzdy będą wypłycone, a dolina łez przejdzie do historii.

Coraz częściej  w gabinetach medycyny estetycznej spotykamy pacjentów młodych, którzy boją się stosowania wypełniaczy - tu z pomocą przychodzi Prostrolane Natural- B produkt do miejscowej stymulacji przeciwstarzeniowej. Do czego porównać działanie tego produktu? W opinii naszych ekspertów, pod względem poprawy jakości skóry, nie można porównać go z żadnym obecnie występującym na rynku produktem. Jeżeli chodzi natomiast o samo nawilżenie skóry to działanie Prostrolane Natural -B jest podobne do Restylane Skinbooster Vital lub Juvederm Volite.

Produkt ten sprawdzi się również przy skórach bardzo cienkich, kiedy chcemy odbudować objętość skóry (tzw. skóry  zanikowe), w terapii blizn zanikowych i rozstępów.

Niedoskonałości twarzy oraz ciała

W celu niwelowania niedoskonałości w obrębie twarzy oraz ciała gama Prostrolane przygotowała dla nas dwa produkty. Są nimi Prostrolane Inner B oraz Prostrolane Inner B- SE. Różnią się one pojemnością oraz zastosowaniem. 

Worki pod oczami

Do likwitacji tzw. „worków pod oczami”, poduszeczek tłuszczowych oraz wygładzenia okolicy oka polecamy produkt Prostrolane Inner B- SE. Jest to substancja nie tylko wygładzająca i ujędrniająca okolicę oka ale też przeciwdziała oznakom starzenia się skóry. Kilkukrotne podanie preparatu niweluje cienie pod oczami, a skóra staje się gładka.

Niwelowanie tkanki tłuszczowej

Kolejnym ciekawym produktem, o którym wspominaliśmy już na naszym blogu jest produkt Prostrolane Inner B. Wspomnimy o nim tylko tutaj  pokrótce w kontekście twarzy. Doskonale sprawdza się w niwelowaniu tkanki tłuszczowej w obrębie dolnej części twarzy tzw. „chomików”, nawisów oraz w konturowaniu twarzy u pacjentów. 

Bez wątpienia gama produktów Prostrolane jest nieodzownym elementem każdego gabinetu medycyny estetycznej!

Powiązane produkty
Prostrolane Blanc-B 1x2ml
Prostrolane Blanc-B 1x2ml
350,00 zł
szt.
Prostrolane Natural-B 1x2ml
Prostrolane Natural-B 1x2ml
350,00 zł
szt.
Prostrolane Inner B 1x2ml
Prostrolane Inner B 1x2ml
285,00 zł
szt.
Prostrolane Inner B-Se 1x2ml
Prostrolane Inner B-Se 1x2ml
350,00 zł
szt.
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl