Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

POZNAJ PRODUKT Nowość!!! Prostrolane Inner-B- Celowane działanie w walce z tkanką tłuszczową!

3

POZNAJ PRODUKT Nowość!!! Prostrolane Inner-B- Celowane działanie w walce z tkanką tłuszczową!

Peptydy Biomimetyczne- brzmi znajomo? Na początku tego roku dystrybutor dobrze nam znanych produktów z peptydami biomimetycznymi (Aquashine, Aquashine BR, Aquashine BTX, Dr CYJ, Dermaheal..) wprowadził na rynek pierwszy produkt z długo oczekiwanej gamy Prostolane.

Cała seria produktów Prostrolane charakteryzuje się przedłużonym (trwającym 2 tygodnie) uwalnianiem substancji aktywnych. "Upakowane" w ten sposób aktywne peptydy biomimetyczne stopniowo oddziałują na komórki stymulując je.

luluclinic.pl  W praktyce oznacza to, że zabiegi biostymulacji możemy wykonywać w dłuższych odstępach czasu i nie wpływa to na spadek ich efektywności

 

Prostrolane Inner B to produkt przeznaczony do redukcji nagromadzonej lokalnie tkanki tłuszczowej.

No dobrze, ale przyjżyjmy się samemu produktowi. Nowość nowością, ale co te wszystkie peptydy znaczą? I oczywiście czym ten produkt różni się od innych, dostępnych na polskim rynku? Jakie są wskazania i przeciwwskazania do stosowania tego produktu? Czy ma on szansę być skuteczny i przede wszystkim bezpieczny?

1. Inner-B przedłużone uwalnianie: przedłużone działanie produktu związane z jego powolnym uwalnianiem ma swoje dobre strony.

Po pierwsze cała reakcja jest wydłużona w czasie, nie jest "drastyczna", a komórki stopniowo i powoli reagują na działanie wprowadzonej substancji. Po drugie substancja aktywna utrzymuje swoje wysokie stężenie w tkankach przez długi czas od podania produktu, co sprawia, że zaleca się dłuższe odstępy pomiędzy kolejnymi zabiegami (jak w przypadku mezoterapii skóry głowy produktem Dr. CYJ).

Ale: tak jak w przypadku wszystkich produktów,w  których składzie znajdziemy peptydy biomimetyczne (Dermaheal HSR, Dermaheal SR, Dermaheal SB, Dermahela HL, Dermaheal LL, DR. CYJ, Aquashine BTX, Aquashine BR, Aquashine) nie należy spożywać alkoholu w czasie trwania CAŁEJ KURACJI Inner-B (alkohol niszczy aktywne peptydy).

Ma to oczywiści pozytywne implikacje, mianowicie wspomaga pacjentów w walce z tkanką tłuszczową. Niemniej jednak zawsze należy sporządzić pacjentem swoistą umowę o przestrzeganiu zaleceń mocnego ograniczenia picia alkoholu.. Wtedy tylko możemy liczyć na wymierne efekty terapii.

Przedłużone uwalnianie- luluclinic.pl: jesteśmy na TAK 

 

2. Inner-B zarejestrowany wyrób medyczny: Prostrolane Inner-B jest substancją posiadającą rejestracje stosowną dla wyrobów medycznych, zezwalającą na wykonywanie iniekcji podskórnych z przerwaniem ciągłości skóry. Ponadto posiada rejestrację do usuwania lokalnego rozrostu tkanki tłuszczowej. Nie trzeba wspominać o aspekcie bezpieczeństwa, tak kluczowym przy wykonywaniu zabiegów z medycyny estetycznej. 

Produkt zarejestrowany- luluclinic.pl: jesteśmy na TAK 

 

3. Inner-B składniki preparatu: kwas hialuronowy (0,7%), nieusieciowany;4 peptydy biomimetyczne: na nopeptyd-32, pentapeptyd-43, tripeptyd-41, octapeptyd-11.

Tak... ale co w sobie kryją te skomplikowane nazwy peptydów? Jeżeli poszukamy wiedzy u źródła czyli bezpośrednio u producenta- firmy CAREGEN, znajdziemy opisy wszystkich wymienionych peptydów biomimetycznych.

Oczywiście z racji ochrony patentowej ilość informacji jest ograniczona. Możemy jednak wyczytać, że wymienione peptydy: redukują ilość lipidów w komórkach tłuszczowych, przyspieszają lipolizę (degradacje tłuszczu) oraz spowalniają lipogenezę (wytwarzanie tłuszczu).

Ponadto według producenta produkt ma działać wygładzająco i napinająco na skórę. 

Nie powinniśmy się więc obawiać nadmiaru luźnej skóry po zastosowaniu preparatu Inner-B.

 Peptydy działają :)- luluclinic.pl: jesteśmy na TAK 

 

4. Inner-B mechanizm działania:

W opisie działania produktu, Prostrolane Inner-B, nie znajdziemy informacji o: wywoływaniu stanu zapalnego, niszczeniu komórek, lizie komórek.... dlaczego??? Dlatego, że mechanizm działania produktu polega na celowym działaniu metabolicznym! To znaczy metabolizm komórek ulega zmianie, zaś same komórki pozostają nienaruszone. Ale nie trzeba się obawiać, że efekt będzie łatwo odwracalny. Tak jak w przypadku wszystkich produktów "odchudzających", przy utrzymywaniu stałej masy ciała, efekty działania Inner-B będą trwałe.

Jakie ma to znaczenie praktyczne? Przede wszystkim zabieg jest praktycznie bezbolesny, a po iniekcji nie występują obrzęki, grudki, asymetria i bolesność (takie objawy, często bardzo dokuczliwe dla pacjentów występują przy stosowaniu innych preparatów usuwających tkankę tłuszczową). Tak więc pacjent może po zabiegu powrócić do swojej aktywności bez obawy o nieestetyczny wygląd np. podbródka.

 Brak stanu zapalnego po podaniu produktu- luluclinic.pl: jesteśmy na TAK 

 

5. Inner-B miejsca podania: I tu znów produkt Inner-B nas zaskakuje 

 Z racji niewywoływania stanu zapalnego produkt  może być stosowany na okolicę policzków i konturu żuchwy!! Tak więc możemy nim konturować i modelować policzki podbródek bez obaw o działanie uboczne :). 

Ponadto Prostrolane Inner-B zastosujemy we wszystkich okolicach problematycznych: brzuch, ramiona, bryczesy, okolica nadkolanowa i czego dusza zapragnie:)

 Możliwość zastosowania na policzki- luluclinic.pl: jesteśmy na TAK 

 

6. Inner-B ilość zabiegów:

Protokół zabiegowy obejmuje 2 zabiegi na twarz i 3-4 zabiegi na ciało. Zaleca się 2 tygodniowe odstępy pomiędzy zabiegami. 

Mniejsza ilość potrzebnych zabiegów kompensuje wyższą cenę zabiegu.

 Tylko 2 zabiegi na podbródek- luluclinic.pl: jesteśmy na TAK 

 

OGÓLNA OCENA 6/6 ❤❤❤❤❤❤

 

Prostrolane Inner-B to produkt wszechstronny, bezpieczny i zarejestrowany. Po podaniu preparatu nie występuje obrzęk, tkliwość tkanek, a sam zabieg jest praktycznie bezbolesny. Jest to świetny wybór zarówno dla pacjentów (brak dolegliwości pozabiegowych), jak i dla lekarza (bezpieczeństwo i wszechstronność). 

Czekamy na wasze opinie!! 

Zapraszamy do dyskusji 

Powiązane produkty
Prostrolane Inner B 1x2ml
Prostrolane Inner B 1x2ml
285,00 zł
szt.
Prostrolane Inner B-Se 1x2ml
Prostrolane Inner B-Se 1x2ml
350,00 zł
szt.
Prostrolane Blanc-B 1x2ml
Prostrolane Blanc-B 1x2ml
350,00 zł
szt.
Prostrolane Natural-B 1x2ml
Prostrolane Natural-B 1x2ml
350,00 zł
szt.
 

Komentarze do wpisu (3)

12 grudnia 2018

Ile ampulek jest potrzebne na jeden zabieg na brzuch?

4 lipca 2019

Witam, jaką igłę do preparatu musimy użyć? Jest dość gesty

6 lipca 2019

"Witam, jaką igłę do preparatu musimy użyć? Jest dość gesty" - najlepiej użyć igły 27G.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl