Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

Co to jest refreshing ust?

0

Refreshing Ust

Suche, popękane usta? To nic! Na szczęście istnieje kwas hialuronowy 😊

Problem z suchością i pękaniem warg jest częstym problemem w gabinecie medycyny estetycznej. Oczywiście istnieją choroby, które będą predysponować do pojawiania się suchych i spierzchniętych ust. Mamy tu na myśli np. choroby tarczycy, ale tak naprawdę... kto nie ma problemu z przesuszonymi ustami? Suchość występuje zimą, w wyniku niskich temperatur, a latem przez działanie promieni słonecznych. :) I co tu robić? Jak zapobiegać tej dolegliwości i jak działać, gdy już się pojawi?

Kwas hialuronowy na popękane usta

Z pomocą przychodzi nam nasz ukochany kwas hialuronowy. W luluclinic.pl dostępne są różne preparaty kwasu hialuronowego dlatego spieszymy z pomocą, by doradzić wam jaki produkt dobrać do oczekiwanego przez was rezultatu.

Czym jest refreshing ust?

Refreshing ust - czyli nawilżanie bez znacznego powiększania. Jest to idealny zabieg dla osób, które mają duże usta i nie chcą zmieniać ich wielkości oraz kształtu, oraz dla tych pacjentów, którzy chcą osiągnąć efekt wygładzenia i nawilżenia ust. Efektem refreshingu kwasem hialuronowym jest wzrost napięcia warg, wygładzenie ich powierzchni, redukcja zmarszczek wokół ust i oczywiście redukcja suchości warg.

Jaki preparat do refreshingu ust?

Nasz wybór idealnego kwasu hialuronowego do refreshingu (odświeżenia ust) pada na preparat Juvederm Volbella oraz Revofil Fine. Oba preparaty są zbudowane z kwasu hialuronowego usieciowanego o niskim stopniu sieciowania. Dzięki temu wygładzają powierzchnię warg oraz nawilżają usta. Nie powiększają widocznie ust. Oczywiście zawsze, jak przy każdym zabiegu z użyciem igły i kwasu hialuronowego, należy się liczyć z obrzękiem pozabiegowym, który może utrzymywać się do kilku dni po zabiegu. W przypadku pojawienia się siniaka pozabiegowego pojawia się przejściowa asymetria warg. Juvederm Volbella jest preparatem zawierającym lidokainę (dodatkowy środek znieczulający), dlatego też nie może być stosowany u osób, które mają na nią alergię. Z drugiej strony zabieg tym preparatem jest bardziej komfortowy dla pacjentów. W jednym opakowaniu Juvederm Volbella znajdziemy 2 ampułkostrzykawki po 1ml kwasu hialuronowego. 1 ml Juvederm Volbella wystarcza na wykonanie zabiegu refreshingu ust. Juvederm Volbella jest preparatem wytworzonym w najnowszej technologii Vycross - nie powoduje powstawania grudek! Revofil Fine jest produktem jedynym w swoim rodzaju! Zawiera peptydy biomimetyczne hamujące hialuronidazę. Hialuronidaza to enzym rozkładający kwas hialuronowy, dlatego efekt zabiegu utrzymuje się tu dłużej niż po zastosowaniu standardowych preparatów kwasu hialuronowego. Revofil Fine pakowany jest pojedynczo- to znaczy w jednym opakowaniu znajdziemy 1 ml kwasu hialuronowego.  Produkt ten jest doskonałą opcją dla pacjentek palących, bądź tych, które z innych przyczyn szybko metabolizują kwas hialuronowy. (patrz blog o kwasie hialuronowym)

Refreshing ust - idealny zabieg na lato

Refreshing ust to doskonały zabieg na lato. Dzięki niemu usta stają się bardziej świeże i wygładzone. Teraz już wystarczy tylko delikatny makijaż by usta naprawdę przyciągały uwagę!

P.S.:Wśród preparatów do wypełniania ust znajdziemy na luluclinic.pl jeszcze inne pozycje: Princess Filler / Princess Filler Lido, Juvederm Volift oraz Stylage Lips i Stylage M. Jakie są różnice praktyczne pomiędzy tymi preparatami? Obserwujcie nasz blog bo wkrótce pojawi się kolejny materiał :)

 
Powiązane produkty
Juvederm Volift 1x1ml
Juvederm Volift 1x1ml
435,00 zł
szt.
Revofil Fine 1ml
Revofil Fine 1ml
300,00 zł
szt.
Juvederm Volbella 1x1ml
Juvederm Volbella 1x1ml
435,00 zł
szt.
Princess Filler Lido 1ml
Princess Filler Lido 1ml
195,00 zł
szt.
 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl