Sprawdzone produkty Szybka dostawa Atrakcyjne ceny Wsparcie merytoryczne

Jak poprawić owal twarzy i wzmocnić skórę? Sprawdź zabiegi z użyciem nici PDO!

0

Dla kogo przeznaczone są zabiegi liftingujące z użyciem nici LFL PDO?

Dla wszystkich pacjentów, którzy odczuwają utratę jędrności skóry, dla pacjentów z widocznymi zmianami na owalu twarzy oraz wiotkim podbródkiem. 

 

Nici liftingujące

Decydując się na zabieg z użyciem nici liftingujących, możesz być spokojna o okres rekonwalescencji. Poza pojawieniem się zasinień (co jest kwestią bardzo indywidualną) zabieg pozostaje niezauważalny. Zabieg wykonuje się bez pobytu w szpitalu oraz znieczulenia ogólnego. Nie ujmuje to jednak w żaden sposób rezultatom, których możesz się spodziewać. Nici liftingujące pozwalają na poprawę owalu twarzy, modelowanie łuków brwiowych oraz, najbardziej pożądane, podniesienie skóry czoła i policzków, nadając im młody wygląd. Jak to się dzieje? Poprzez wprowadzenie do głębokich warstw skóry odpowiednio długich i cienkich nici stymulowane jest powstawanie kolagenu. Utworzona w ten sposób „konstrukcja”, przypominająca coś na kształt rusztowania, podniesie te partie twarzy, na których Ci zależy. Rezultat ten nie jest jednak stały. Będzie Ci towarzyszył około roku, przy czym pierwsze efekty zauważysz już chwilę po zabiegu, a pełną skalę po mniej więcej trzech miesiącach.

Sprawdź nasze nici liftingujące: https://luluclinic.pl/pl/searchquery/LFL/1/phot/5?url=LFL

Lifting wolumeryczny jako dopełnienie zabiegu?

Jeżeli mamy do czynienia ze znacznym ubytkiem tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy, zabieg z wykorzystaniem nici PDO możemy połączyć z podaniem kwasu hialuronowego w wymagające tego lokalizacje (np. na kość jarzmową).

Tzw. lifting wolumeryczny kwasem hialuronowym pomaga odbudować utraconą objętość tkanek. Kwas hialuronowy to substancja, którą organizm człowieka wytwarza naturalnie. Niestety w miarę upływu lat jego ilość maleje. Utrata jest o tyle bolesna, że to właśnie ta substancja odpowiada za sprężystość, napięcie i nawilżenie skóry. Wachlarz rezultatów, które możesz dzięki niemu uzyskać, jest spory. Począwszy od redukcji zmarszczek, przez podniesienie opadających kącików ust, kończąc na nadaniu im wymarzonego kształtu i wielkości. Sam zabieg należy do mało-bezbolesnych, ale na dzień po nim mogą wystąpić obrzęki w miejscach ingerencji. Przeciwwskazania uniemożliwiające wstrzyknięcie kwasu hialuronowego są podobne do tych, które występują przy zabiegach liftingujących z użyciem nici. 

Do wykonania liftingu wolumetrycznego polecamy: https://luluclinic.pl/pl/searchquery/princess+volume/1/phot/5?url=princess,volume

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl